Náš týmKadeřnice

 

Hana Kristina Dohnalová

 

Z dětského snu se stala skutečnost ...

Už jste měli nabarvené a ostříhané vlasy podle Vaší osobnosti ? Kladu důraz na Vaše potřeby, životní styl a přání. Doporučím typ účesu, který Vám opravdu sedne. Návštěva u mne bude pro Vás příjemnou zkušeností...

 

S pomocí skvělé vlasové kosmetiky Joico nechám vyniknout Vaši jedinečnost ...

 

Žaneta Pokorná

 

Vaše vlasy mě nikdy nepřestanou fascinovat ...

Je mi ctí tvořit Vaši korunu krásy a dát tak prostor pro svoji fatazii, protože si myslím, že někdy méně znamená více. Ráda Vašim vlasům zvýrazním jejich přirozenou krásu a dám prostor pro lehkost a eleganci. I díky vlastní zkušenosti cítím, že dobrá empatie mezi námi vždy vytvoří harmonii a já tak mohu podtrhnout Vaši ženskost ...

 

Mým nástrojem k dosažení tohoto cíle je kosmetika Wella Pofessional ...

 

Eva Kručayová

 

Dlouhé vlasy jsou opravdovou ozdobou ženy ...

Každá žena, která usedne na mé křeslo se stane inspirací pro moji kreativitu. Kladu důraz na precizní a šetrné barvení. Perfektní střih, který snadno doma upravíte je samozřejmostí. Pojďte objevit Váš styl a šarm.

 

Používám jen dokonalé barvící technologie, a proto francouzská Eugène Perma ...

 

Kristina Odermattová

 

 

Co když uděláme změnu ... ?

U mě můžete být samy sebou. Vždy se řídím vlastním instinktem, ale v souladu s Vaším přáním a představou. Naučím Vás správné triky pro perfektní styling, budete vždy vědět, co zrovna frčí. Nikdy Vás nenechám chodit s neošetřenými vlasy.

 

Chci, aby Vaše vlasy dýchaly svobodou, protože si myslím, že nic není nemožné společně se Schwarzkopf Professional ...

 

Kateřina Mayerová

 

 

V mých rukách Vaše vlasy poznají, co je to opravdu luxusní péče...

Lehkost, něžnost, elegance a přitom přirozené odstíny, které Vám dopřejí být sama sebou. S mou citlivou péčí zažijete nový pocit ze svých vlasů.

 

Během své profesionální cesty jsem pro Vás postupně objevovala a objevila to nejlepší z nejlepšího ... L'Oréal Professionnel.

 

Nikola Soukupová

 

 

Kadeřničina je něco krásnýho ...

Ráda dělám lidi krásnější, sebevědomější a šťastnější. Líbí se mi měnit a ladit celkový look. Proto Vám umím doporučit i trendy makeup a styling. Od mala jsem měla inspiraci v mojí tetě Žanetě Pokorné a možná i díky ní jsem pochopila, že vlasy budou můj život.

 

Splétání, copy a výčesy na párty jedině od Nikčy ...

 

 

Masérka, pohybová konzultantka

 

Veronika Dukony

 

 

Vaše Best Visage je i zdravé a krásné držení těla ...

Relaxujte při masáži, nebo si osvojte principy správného držení těla. Společně vybereme cviky, které Vás zbaví obtíží po dlouhodobém sezení, nebo jednostranném pohybu. Naučte se kompenzovat jednostrannou sportovní zátěž. To vše s individuálním a lidským přístupem.

 

Péče výhradně s přírodními kosmetickými produkty ...

 

 

 

Lash stylist - prodlužování řas

 

Michaela Šimáňová

 

 

Říká se, že oči jsou oknem do naší duše ...

Modré oči, zelené, nebo hnědé ... Ve všech najdeme jedinečnost Vaší osoby. Mé zkušenosti s technologií "řasa na řasu" dokáží zvýraznit Vaše oči přirozeně a přitom tak lehce.


Každá dáma bude ode mě odcházet s jiskrou v oku.

 

Osvědčené značky Glamour lashes a London lash jsou skělý materiál a odrazový můstek pro mou práci ...

 

 

Kosmetička

 

Zdeňka Konopásková

 

 

Já vím, že Vaše pleť je zrcadlem Vaší duše ...

Pojďme společně pečovat o Vaši pleť bez chemie a podpořit Vaše smysly. Díky své dlouholeté zkušenosti Vám připravím na míru úžasný koktejl minerálů, enzymů, antioxidantů a lipidů. Zabývám se celkovou harmonií těla - vše souvisí se vším. Individuální přístup k Vám je pro mě základ. Se mnou vždy budete vědět, jak pečovat o svoji pleť i doma.

 

Žádné pokusy - jdu na jistotu ... s Thalion a Renophase